WD 3,5" 1TB Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64MB Sabit Disk (WD10EZEX)

Ürün Fiyatı:

$25,42

TESTLERİ YAPILMIŞ 2.EL ÜRÜNDÜR.

MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZDEN 0216 474 07 59  GARANTİ VE STOK SORUNUZ.
STOK SORGULAMA - İLETİŞİM

Adet

Günlük Kullanımlar İçin Yüksek Performans ve Güvenilirlik


WD Blue sürücüler yüksek performans ve güvenilirlik sunarken, muazzam miktarlarda fotoğraf, video ve dosya depo yapabilmeniz için ihtiyacınız olan kapasiteyi de sağlar. Bu sürücüler masaüstü PC'lerde ve harici kasalarda ana sürücü olarak kullanılmak üzere ve belli endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır.

Western Digital 1TB Caviar Blue Sabit Disk

WD Blue sürücüler WD'nin ödüllü masaüstü ve taşınabilir sabit sürücülerinde bulunan ve kalitesi kanıtlanmış teknoloji tasarlanmış ve üretilmiştir.

Daha Fazla Seçenek.

Bu sürücüler çok çeşitli kapasiteler, ön bellek boyutları, form faktörleri ve arayüzlerle mevcut olup sisteminize birçok yönden son derece uygun olan bir sürücünün mevcut olduğundan emin olmanızı sağlar.

NoTouch Meyil Yükleme Teknolojisi

Kayıt kafası disk ortamı ile hiç temas etmez ve bu da kayıt kafasının ve ortamın çok daha az yıpranmasını ve geçiş sırasında sürücünün daha iyi korunmasını sağlar.


Uyumluluk Testi Yapılmıştır

Müşterilerimize sürücülerimizin sistemlerinde çalışacağına dair güvence vermek üzere FIT Laboratuarımızda yüzlerce sistem ve çok sayıda platform üzerinde testler gerçekleştiriyoruz.


Western Digital Avantajı

WD herhangi bir ürün lansmanı öncesi ürünlerini kapsamlı İşlevsel Bütünlük Testi'ne (F.I.T - Functional Integrity Testing) tabi tutar. Bu test, ürünlerimizin devamlı WD markasının güvenilirlik ile en yüksek kalite standartlarını karşılamasını sağlar. ?WD; ayrıca yararlı yazılım ve yardımcı program kadar, 1.000'den fazla yararlı makalenin de bulunduğu detaylı bir Bilgi Tabanı'na sahiptir. Müşteri destek hatlarımız, ihtiyacınız olan yardımı ihtiyacınız olan anda almanızı sağlamak için daha fazla saat çalışıyor. Yardım almak için ücretsiz müşteri destek hatlarımızla irtibata geçebilir veya ek detaylar için WD Destek sitesine girebilirsiniz.
 • Dönüş Hızı
  7200 RPM
 • Kapasite
  1TB
 • HDD Tipi
  Pc
 • Bağlantı
  Serial ATA
 • Form
  3.5"
 • Ön Bellek
  64 Mb
 • Hdd Kayıt
  Var
 • Marka
  WD
 • Arayüz
  Sata
3 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 1 ürün: