TX Gamepad TXACGPAD02

Yeni Ürün

TX Gamepad TXACGPAD02

Daha Fazla Detay

$34.79 Kdv Dahil

İstek listesine ekle

Telefonla stok bilgisi sorunuz.

TX QuickShot oyuncuların her platformda kazanması için geliştirildi!

TX QuickShot Çift Analog, oyuncuların isteklerini dinledi ve hem PC de hem de Playstation 3 TM destekli Quickshot Gamepad'i geliştirdi. QuickShot yüksek tepkime hızına sahip, dayanıklı, çift titreşim motorlu, dijital veya analog kontrol imkanı sunan 12 tuşlu bir oyun kumandasıdır. Futbol, araba yarışı, dövüş veya aksiyon oyunlarını hakimiyetiniz altına alacaksınız! USB 2.0 kablolu bağlantısı ile iki platformda da kullanabilirsiniz. 

Çift Analog Kol ile Hassas Kontrol

Tx QuickShot'ın hassas analog kontrolcüleri her iki baş parmağınız ile kolayca erişebileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Her yöne dilediğinizce hareket imkanı sağlayan analog kontrolcülerin altında basılabilir ateş tuşları da yer almaktadır. Bu tuşlara basarak PS3 TM 'teki RT ve LT hareketlerini yapabilirsiniz.

Sony DualShock TM Uyumlu Güçlü Çift Titreşim Motoru

Oyunlardaki aksiyon sahnelerinden maksimum keyif almanız için TX QuickShot Çift Analog,  çift titreşim motoruna sahiptir. PC'de sunduğu titreşimin yanısıra DualShock TM desteği sayesinde Playstation3 TM 'de çarpışmalar, patlamalar ve vuruşlardaki titreşimlerle oyunun içine gireceksiniz. 

Maksimum Hakimiyet için Özel Kaplamalı Analog Kollar

Oyuncuların hareketlerini kusursuz tamamlamaları için TX Quickshot Gamepad'in analog kollarında özel üst yüzey kaplaması bulunmaktadır. Parmağınızın üzerinden kaymasını engelleyen bu kaplama sayesinde saatlerce sorunsuz oyun keyfini yakalayabilirsiniz.

Yüksek Tepkimeli Dijital D-Pad

TX QuickShot'ın analog kontrol dışında oyunlarda dijital kontrol için de D-Pad tuş takımı bulunmaktadır. Dilediğinizde analog tuşuna basarak dijital kontrolden analog kontrole geçiş yapabilirsiniz. İçerden bağlantılı Floating D-Pad yapısı sayesinde düz yönlerin yanısıra çapraz gidişlerde de kusursuzdur. Hızlı tepkimeleri ile oyunlardaki tüm mücadelelerinizde zafer sizin olacak!

PS3 TM Tipi İşaretlendirilmiş 4 x Aksiyon Tuşu

PS3 TM oyunlardaki komutları kolayca yapmanız için TX Quickshot'da aksiyon tuşları üçgen, kare, daire ve çarpı olarak düzenlenmiştir. Birbirinden bağımsız yapıda, kusursuz tepkime veren, kaliteli ateş tuşları ile attığınızı tam zamanında vuracak, hiç bir şutu kaçırmayacaksınız!

Sağ ve Sol Ön Tuşlar

Tüm oyunlardaki her hareketi kusursuz yapabilmeniz için TX QuickShot'ın ön tarafında işaret parmaklarınızla erişebileceğiniz hem sağ hem de sol tarafta 2'şer aksiyon tuşu yer almaktadır. Bu sayede PS3 TM oyunlarındaki R1,L1, R2,L3 içeren fonksiyonları yapabileceksiniz. 

Avucunuza Uygun Tasarım

İyi bir oyun keyfi için TX QuickShot avuç içine tam uyumlu ergonomik yapıda tasarlanmıştır.

PC ve PS3 TM ile Tam Uyumludur

TX QuickShot masaüstü, ve Playstaion3 ile tam uyumludur. Üç platformda da tüm fonksiyonlarıyla kullanabilirsiniz. 
Diğer Özellikler
 • Aksesuar Türleri
  Gamepad
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Marka
  Tx
 • Kullanım
  PlayStation 3 Oyunları, Bilgisayar Oyunları

Bir Yorum Yaz

Benzer ürünler: